Duyurular:

MURAT TULGA BUYRUK


MURAT TULGA BUYRUK
 

MURAT TULGA BUYRUK
Çocukluğu ve gençliği doğduğu şehir İstanbul’da geçti. 1985 yılında Bağdat caddesi’nde geçirdiği trafik kazasında en yakın arkadaşını ve sevgilisini kaybetti. Kazanın ardından üç buçuk ay komada kaldı. Doktorların ‘yaşamaz’ demesine rağmen mucize eseri yaşama döndü. Kaza  nedeniyle geçirdiği beyin travması sonucunda beyninde birtakım kanallar açıldı. Üniversite yıllarında vakit geçirip eğlenmek amacıyla arkadaşlarına fal bakarken kendindeki açılımların farkına vardı. Özünden gelen sistemi öğrenme isteğiyle namaza başladı. İslam’ı, Kuran’ı, Hz. Muhammed’ın anlattığı Allah’ı ve sistemini merak ederek araştırmalarına başladı. Gavs-ı Azam Abdulkadir Geylani Hazretleri’ni örnek aldı. Bu esnada Kadir-i Rufai pirlerinden Zeynel Abidin’in oğlu ile tanışıp, on yıl kadar ondan ilim aldı. Bu ilmi kendi hayatında kullanarak mucizeler yaşadı. İslam’ın, Kuran’ın özünü anlayarak hayatına uyguladı. Onaltı yıl süresince işlettiği seyahat acentesi vesilesiyle pek çok ülke gezdi.
2000’li yılların ortalarında kuantum düşünce sistemi dünyada yeni yeni hareketlenirken, İsviçre Lozan’da tanıştığı Tibet’li enerji uzmanından, evrenin enerjisi olan Prana’yı (süptil enerji) kullanma sanatını öğrendi. 2004 yılında Fransa Strasbourg’da kuantum düşünce sistemini kullanma sanatı ile ilgili eğitim aldı. 2005 yılında kendisine ait olan seyahat acentesini kapatarak, kendini tamamen ilimsel ve bilimsel araştırmalara ve uygulamalara verdi. Ancak, kuantum düşünceyi gerçekleştirmek için bilinçaltı düşünce kalıplarının, negatif çekirdek inançların hipnoz ile temizlenmesinin, affirmasyonlar (olumlamalar) yapmanın yeterli olmadığını gördü. Bilinçaltını kodlama ve kandırma yollarını buldu. Çakraların en kolay yolla çalıştırılmasını ve çakralarla sağlıklı yaşamanın yollarını öğrendi. Yirmi altı yıllık tasavvuf ve bilim araştırmalarını, kuantum düşünce sistemi ile ilgili yaptığı uygulamaları ve birikimlerini insanlarla paylaşmaya karar verdi.  
Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Murat Tulga Buyruk, daha önce uzun yıllar seyahat acentesi  işletmeciliği yaptı (Pass Tour).  Bu süre içerisinde acente olarak üç dönem TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) da yönetimde bulundu.
 
VERDİĞİ EĞİTİMLER
 
-TASAVVUF PENCERESİNDEN KUANTUM DÜŞÜNCE SİSTEMİNE GİRİŞ
 
Sistem diye ifade ettiğimiz gerçek nedir. Nasıl çalışır, bireyler, eşyalar (bizim algıladığımız çokluk görüntüsü) sistemde var mıdır, aslında nedir, nasıl yönelir, nasıl yönlendirilir? Kuantumunun Tasavvuf ile buluştuğu nokta neresidir? Her an düşündüklerimizle farkında olmadan bir sonraki anımızı yarattığımızı biliyormuyuz? Bunu nasıl kontrol ederiz? Kuantum düşünce sistemi, hem bilimsel olarak hem de kur’an dan ayetlerle ve Esmaların işleyişiyle tasavvuf dilinde nasıl yer almaktadır. Evrenin yaşam enerjisi süptil enerjiyi (prana) nasıl kullanacağımızın, nefes terapisi ile pranayı (Chi enerjisi) nasıl güçlendirebileceğimizin, bilinçaltı bilinç üstü ilişkisi bilinçaltı bilinç üstü arasında oluşarak engel yaratan şuuraltındaki negatif enerji kalıplarını nasıl temizleyeceğimizi, Hz Muhammedin neyi okuduğunu, Miraç da ne yaşadığını, sistemi (Allah’ı) nasıl anlattığını öğreneceğimiz hayatımızı yeniden yapılandırabileceğimiz eğitim semineridir.
Yaşam bir “DUA” dır. Sadece isteğimizle değil, halimizle, ahlakımızla, duruşumuz ve tavrımızla pek çok şeyi kendimize çeker veya iteriz.                                                                                                           Düşündüğümüz her şeyi gerçekleştirebilir miyiz? Beyin gücümüz elimizdeki sihirli değnek midir? Bu gücü nasıl kullanırız? Bilinç altımızı nasıl kontrol edebiliriz ve nasıl kandırabiliriz? Bütün bunların Tasavvuf (Kuran) da yer aldığını biliyor muydunuz? Enerjimizi kullanarak, bağımlılıklardan kurtulup, hayatımıza bolluk, bereket, sağlık ve huzur getirmek, sınırlı engelleyici düşünce kalıplarını kırarak, yerine güçlendirici inançları koymak elimizde… kendimizi tanıyarak, başkalarını da anlayarak, evrensel sistemin (Allah sisteminin) işleyişini fark ederek bilgeliğe ulaşabiliriz. Düşüncelerimizin daha önce onaylamadığı hiçbir şeyin yaşamımızda karşımıza çıkmadığını biliyor musunuz? Bilinçaltımız durmaksızın enerji yayar. Bu enerji bilinçaltımızdaki düşünce kalıplarından ve çekirdek inançlardan oluşur. Pozitif düşüncelerimizin gerçekleşmemesinin sırrı da burada gizlidir.
 
-KUANTUM PENCERESİNDEN ESMA ÜL HÜSNA 
 
Milyarlarca hücreden oluşan beynimizin, Esmalarla yapacağımız zikir çalışmaları ile biyoelektrik enerji üreterek atıl durumdaki beyin hücrelerini de devreye sokarak beynimizin kapasitesini artırmamız mümkündür. Bunu nasıl gerçekleştirebileceğimizin, Esmaların aslında ne olduğunun, anlamlarının ve her bir Esma’nın hangi enerji frekansını açığa çıkardığının bilgisini alabileceğimiz, Esmalarla bilinç altımızı temizleyebileceğimiz ki düşündüklerimizin olmamasının sebebi bilinçaltı çekirdek inançları, negatif düşünce kalıplarıdır. Kendimizde eksik gördüğümüz şeyleri ortaya çıkarabileceğimiz hayatımıza yeniden yön verebilmeyi öğreneceğimiz, eğitim programı sonrasında yapılacak bireysel seanslarda işsizseniz iş oluşturabileceğiniz, aşksızsanız aşk oluşturabileceğiniz, kendinizde eksik bulduğunuz her şeyi size hazırlanan programla gerçekleştirebileceğiniz eğitim seminerine sizleri de bekliyoruz.
 
 
BİREYSEL ÇALIŞMALARI
ESMA ÜL HÜSNA eğitim programını aldıktan sonra işsizseniz iş oluşturabileceğiniz, aşksızsanız aşk oluşturabileceğiniz, kendinizde eksik bulduğunuz her şeyi size hazırlanan programla gerçekleştirebileceğiniz bireysel esma çalışmaları yapmaktadır. 

 

Sayfa Başına Dön